TED Video İndir

Ücretsiz Video İndir

 TED Video İndirme

TED video indir, en popüler video paylaşım siteleri arasında yer alan TED video paylaşım uygulaması içinde yer alan videoları çevrimdışı bir şekilde izleme ve bu videoları arkadaşlarınıza gönderme imkanı sunan bir seçenektir. Sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde yapacağınız işlemler ile internette olan videoları çevrimdışı bir şekilde izleyebilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. TED video uygulaması üzerinden kullanılmayan bu hizmet, kullanıcıları üzen bir durumdur. Fakat sizlere sunduğumuz TED videoları indirme hizmetimiz ile güvenilir sonuçlar alabilirsiniz. Tabi bu hizmetlerimiz sadece ted uygulaması için değil aynı zamanda Facebook Video İndir veya İnstagram Video İndir yada Youtube Video İndir Şeklinde işlemlerde yapabilirsiniz .

TED Videolarını İndir

TED video uygulamasındaki videoları çevrimdışı bir şekilde izlemek ve arkadaşlarınıza göndermek için TED videolarını İndir sitemizi kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sizlere hizmet sunduğumuz sitemizde sadece internetteki videoları çevrimdışı izlemek ve arkadaşlarla paylaşmak hizmetlerine değil, daha birçok hizmetimize göz atabilirsiniz. Bu hizmetlerden biri de TED video uygulaması içindeki videoları çevrimdışı izlemek ve arkadaşlarla paylaşmaktır.

TEDx Talks Türkiye Video İndir

TEDx Talks Türkiye video indir işlemi, internet sitemiz aracılığıyla oldukça kolaydır. TED, dünyada en popüler video paylaşma platformudur. TED sosyal medya platformunda paylaşılan birçok video vardır. TED video paylaşma platformunu bu kadar popüler yapan şey bilgili, kültürlü ve bazen de ünlü isimlerin yaptığı konuşmalardır. Başarı hikayeleri, motivasyon konuşmaları, ilham veren konuşmalar ya da bilgilendirici konuşmalar gibi birçok video bulunmaktadır.

TEDx Talks Türkiye ile de Türkiye’deki başarılı ya da başarmış insanların yaptığı başarı konuşmaları, motivasyon konuşmaları ve ilham veren konuşmalardır. Ya da daha yabancı dilde yapılmış konuşmaların Türkçe altyazı veya Türkçe dublaj ile verilmesidir.

TED Video İndirme Sitesi

Link ile TED video indirme sitesi olarak hizmet veren platformumuz, tamamen ücretsizdir.TED videolarında başarmış insanların konuşması, Bunun için videoindir.org sitemizi hizmete sunuyoruz, onların bir şeyler anlatması daha dikkat çekicidir. Çünkü, yaptığı işte başarılı olmuş kişinin yaptığı konuşma daha inandırıcıdır. Başarı hikayesi zorluklarla dolu olsa da sonunda başarmış olması dinleyicilere ilham vermektedir.

  1. Ayrıca dinleyenleri de motive ederek ben de yapabilirim, ben de başarabilirim hissi vermektedir.
  2. Bu kadar önemli videoları içinde barındıran TED video uygulaması maalesef çevrimdışı bir şekilde izlenememektedir.
  3. Ve beğenilen videolar arkadaşlar ile de paylaşılamamaktadır. Bu durum da kullanıcılarını oldukça üzmektedir.

TED Videoları İndir Ücretsiz

TED videoları indir ücretsiz şekilde yapılmaktadır. Bu videoları indirmek için yapmanız gereken tek şey, linki ilgili alana yapıştırmaktır.

TED, İlk olarak Kaliforniya’da bir konferans ile ortaya çıkmıştır. İngilizce olarak yapılan konuşmalar, diğer ülkelere altyazı ya da dublaj şeklinde gelmekteydi. Daha sonra her ülkedeki başarılı insanlar da konuşmalarını TED video uygulamasına yüklemeye başladı. Ve daha sonra da TEDx Türkiye de ortaya çıktı.

  • Bu ilham verici, motive edici videolar da kullanıcılar tarafından her an ve her yerde izlenmek istemektedir.
  • Beğenilen bir konuşmada arkadaşlara gönderilmek istenmektedir.
  • TED video uygulaması bu özelliği kullanıcılarına sunmasa da sitemiz sayesinde bu videolara çevrimdışı olarak ulaşabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

TED Video İndirme Nasıl Yapılır?

TED videolarını çevrimdışı izlemek ve arkadaşlarına göndermek isteyen kullanıcılar da TED video indirme nasıl yapılır? Sorusunun cevabının peşine düşer. Yapmanız gereken ilk şey beğendiğiniz videonun linkini kopyalayarak, sitemizdeki ilgili bölüme yapıştırmaktır. Daha sonra indirme işlemi başlar. Ve bu işlem de videonun boyutuna göre değişir.

Böylelikle TED videoları çevrimdışı izleyerek, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Videolar İndir

Ücretsiz Video İndir

Online Hızlı Video İndir

Hemen Videolar İndir
1

Video Linkini Kopyala

2

Panoya Yapıştır

3

İndir Butonuna Tıkla

Poplüler Video Platformları

Dilediğin Sosyal Platformun Videosunu İndir

Download Videos from Multiple Sources

Video Downloader Script offers you to download videos in multiple formats including MP4, M4A, 3GP from multiple sources which includes

Supported Websites

9GAG, Akıllı TV, Bandcamp, Bilibili, Bitchute, Blogger, BluTV, Buzzfeed, Capcut, Chingari, Dailymotion, Douyin, ESPN, Facebook, Febspot, Flickr, Ifunny, IMDB, Imgur, Instagram, Izlesene, Kwai, Likee, LinkedIn, Loom, Mashable, Mastodon, Mixcloud, Moj, MxTakatak, Ok.ru, Pinterest, PuhuTV, Reddit, Rumble, Share Chat, Snapchat, Soundcloud, Streamable, Substack, TED, Telegram, Threads, Tiktok, Tumblr, Twitch, Vimeo, VK, YouTube, X

Download Audios

You can download audio files if they are available.