Hakkimizda

Biz Kimiz ? Videoindir.ORG

Videoindir.ORG, web sitelerinden online olarak video indirmenin en kolay yoludur. Kullanıcılar Sosyal medya’da bulunan her türlü videoyu zahmetsiz bir şekilde Videoindir.ORG aracılığı ile indirebilir. Saniyeler içerisin gerçekleşen indirme işlemi herhangi bir program ya da eklentiye gerek olmadan çalışabilir.

Kullanıcılarına güvenilir hizmet veren Videoindir, kişisel hakların korunmasına önem verir. Bu doğrultuda kullanıcıların izli bilgilerini talep etmez. Hesap gizliliği ve güvenliğini ön planda tutan site, her türlü Video içeriğini en güvenilir koşullarda indirmeyi sağlar.

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara hizmet veren Videoindir, sürekli olarak indirme hizmeti sunar. En kaliteli indirme hizmetini sunan site kullanıcı memnuniyetini her adim üst seviyede tutar. Kullanıcıya dost bir format ile hizmet veren sitede indirme işlemi çok basit aşamalar ile gerçekleşebilir. Video Platfromları üzerinde yer alan videoların URL’sini kopyalayarak indirme işlemi saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilir.

Videoindir.org aracılığı ile;

  • Sosyal medya ve tüm platfromlarda bulunan her türlü içerik indirilebilir.
  • İndirme işlemi son derece güvenlidir.
  • Video, saniyeler içerisinde istenilen klasöre aktarılır.
  • İndirilen videolar kalıcı olarak izlenebilir.
  • Her formattaki video indirilebilir.
  • İndirme işlemi saniyeler içerisinde gerçekleşir.
  • Video indirme sayısı sınırsızdır.
  • İndirilen videolar internetsiz ortamda izlenebilir.
  • Video indirme işlemi programa gerek kalmadan tarayıcı üzerinden gerçekleşir.

Gün içerisinde dilediğiniz kadar videoyu Videoindir.ORG ile indirebilirsiniz. Her formattaki ve her kalitedeki video orijinal hali ile indirilerek izlenebilir.

Videoindir, kullanıcıların son dönemlerde okuma alışkanlığının izlemeye dönme alışkanlığını olumlu yönde destekler. Günümüzün en önemli eğlence araçlarından birisi olan Sosyal Medya üzerindeki görselleri çevrimdışı ortalarda da görüntüleyebilmelerini sağlar. Sosyal medya üzerinde vakit geçirmeyi seven kullanıcılar Videoindir sitesi ile internet erişimi olmadan da istediği videoyu indirerek izleyebilir.

Videoindir.org Üzerinden sosyal medyanın tüm videolarını hem Android hem IOS hem de Windows sistemlerinde açılmasını sağlar. Cihazlara uygun formatlarda indirilen videolar hem cep telefonlarında hem de bilgisayarlarda izlenebilir.  İstediğiniz videoyu hiçbir zorluk yaşamdan internet aracılığı ile indirebilirsiniz.

Videoindir, internet bağlantısının aktif olduğu her durumda kullanıcılarına hizmet verir. 7/24 kullanıcılar siteye giriş yaparak istedikleri Video içeriğini indirebilir. Sunucularından herhangi bir içeriği saklamayan site, kullanıcılara açık uzantılar ile indirme hizmetini sunar.

Videoindir ile MP3 ve MP4 gibi birçok farklı formattaki videoyu indirebilirsiniz. Videoları HD kalitede indirebilir ve indirme kalitesinde seyredebilirsiniz. İndirme işlemi için ekranda bulunan kutucuğa indirme linkini yapıştırmanız yeterlidir. İndirme işlemini başlatarak saniyeler içerisinde içeriğin cihazınıza inmesini sağlayabilişiniz. Uygulama içerisinde online olarak çok fazla zaman geçirmek istemiyorsanız, beğendiğiniz videoların linkini kaydederek istediğiniz zaman indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece aynı videoyu internet ortamında izlemek için ekstra internet harcamanıza gerek olmaz. Videoindir dünya genelinde en çok izlenen videoları kolayca indirebilmenizi ve istediğiniz her an videolara ulaşabilmenizi sağlar. Bütün cihazlar üzerinden Videoindir.org’a giriş yapabilir ve istediğiniz videoyu her zaman indirebilirsiniz.