En İyi Ücretsiz Selfie Uygulaması Nelerdir?

Sosyal medya üzerine düzenli fotoğraf atan herkes ücretsiz selfie uygulaması ihtiyacı duymaktadır. Sıradan veya profesyonel bir fotoğrafçı bile cep telefonu ile güzel fotoğraf çekme programı araştırması yapmaktadır. Çünkü telefonumuzu her yere götürebiliyor ve anlık fotoğraf çekme ihtiyacı hissedebiliyoruz. Peki bu noktada en güzel kamera programı indirmek için hangi özelliklere dikkat etmemiz gerekiyor?

Videoindir.ORG sitemizden daha fazla içeriğe ulaşabilirsiniz.

Bu noktada sizler için çeşitli platformlarda aktif olarak kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması listesi hazırladık. Bu uygulamalar ile mükemmel selfieler çekebilir ve isteğinize göre düzenlemeler yapabilirsiniz. İster sokakta gördüğünüz bir kediyi çekebilir isterseniz de kendinizi çekebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları bir gif haline getirebilir ve sürekli kullanabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız uygulama listemiz!

en i̇yi ücretsiz selfie uygulaması nelerdir
en i̇yi ücretsiz selfie uygulaması nelerdir

Cep Telefonu ile Güzel Fotoğraf Çekme Programı Aramaya Son Veriyoruz!

Sizler için hazırladığımız ücretsiz selfie uygulaması listesinde yer alan uygulamalar ücretsiz olarak hem Android hemde IOS işletim sistemlerine kurulabilir. Aynı zamanda geniş filtreleme seçenekleri ile başka program aramaya ihtiyaç duymazsınız.

SNAPSEED

Fotoğraf düzenleme uygulamaları içerisinde en popüler uygulama Snapseed’dir. Uygulama Google tarafından bizzat geliştirilmiş ve ücretsiz olarak kullanıcının hizmetine sunulmuştur. İyileştirme, fırça yapısı, HDR çekim ve perspektif özellikleri de dahil toplam 29 araç ve filtrelemeye sahiptir. Aynı zamanda sürekli geliştirilmekte ve güncelleme almaktadır. Dilediğiniz gibi fotoğraf çekip en hassas ayarları bile uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

SWEET SELFIE

Sweet Selfie uygulaması sadece Android işletim sisteminde kullanılabilmektedir. PlayStore içerisindeki en iyi cep telefonu ile güzel fotoğraf çekme programı listesinin başını çekmektedir. Otomatik düzeltme, mozaik uygulama ve Retro modları ile fotoğraflara istediğiniz şekli vermenize olanak tanımaktadır.

PERFECT365

Fenomen kadınların vazgeçilmez bir uygulaması olan Perfect365 ile makyaj bile yapılabilmektedir. Hem Android hemde IOS işletim sistemine kurulabilmekte ve pek çok efekt seçeneği sunmaktadır. Kendinize kıyafet bile giydirebilir ve baştan aşağı değişim yaşayabilirsiniz. Uygulama genel olarak kadın kullanıcılara hizmet etse de pek çok erkekte indirerek sorunsuz kullanabilir.

RETRICA

En güzel kamera programı indirmek için araştırma yaptığınızda muhtemelen Retrica uygulamasını bulacaksınız. Gerek Android gerekse de IOS telefonlarınıza kurabilir ve selfie konusunda çığır açabilirsiniz. Elbette fotoğraf filtresi denildiğinde akıllara eskilerden beri hizmet veren bu uygulama gelmektedir. Uygulama sürekli güncelleme almakta, 100’den fazla sticker ve gerçek zamanlı filtreler barındırmaktadır. Ayrıca fotoğraf içerisine dilediğiniz gibi imza atabilir veya karalama işlemi yapabilirsiniz.

CYMERA

Uygulama düzenli ara yüzü ile kullanıcıya rahat bir düzenleme aracı sunmaktadır. Gerek IOS gerekse de Android işletim sistemine kurulabilmekte ve 130 farklı filtre seçeneği sunmaktadır. Cymera ile çeşitli kamera lensleri ve sessiz mod ayarları yapabilirsiniz. Düzenli güncelleme alan bu uygulama ile devamlı yenilenen sticker serisini kullanabilirsiniz. Ve içerisinde bolca hayvan maskeleri de yer almaktadır.