Webex Meetings İndir – Webex Meetings Nasıl İndirilir ?

Webex Meetings son zamanlarda birçok kişi tarafından merak edilen konular arasındadır. Zira gruplar arasında, yüz yüze görüşmeler yapmanıza yardımcı olur. Böylece ofis işlerinizi uzaktan yapabilir, arkadaşlarınızla görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya üzerinde pek çok kişi tarafından kullanılmakta olup kaliteli çözümler sunmaktadır. Cisco System Inc. tarafından sunulmakta olan uygulama, ücretsiz bir şekilde yüklenebilmektedir. Sunduğu hizmet göz önüne alındığında, 82 MB gibi düşük bir yapısı olduğu görünmektedir.

Görüşmelerin devam edebilmesi için sürekli ve problemsiz bir internet bağlantısı gereklidir. Aynı şekilde Android 6.0 ve sonrası bir sürüm gerektirir https://www.videoindir.org/ sitemizden kolayca bilgi alabilirsiniz.

webex meetings
webex meetings

Webex Meetings Özellikleri

Webex Meeting işlerinizi yavaşlamadan devam ettirmenizi sağlar. Evde olmasanız bile ekibinle iletişim kurabilir, bilgi alabilir ve bilgi verebilirsiniz. Paylaşım ve sohbet dahil çok sayıda özelliği olup güvenilir bir yapısı bulunmaktadır. Bunun haricindeki diğer özelliklerinden bazıları aşağıda olduğu gibidir;

 1. Ekranlar diğer katılımcılar ile paylaşılabilir.
 2. Video düzenleri her kullanıcı tarafından, kendine göre özelleştirilebilir.
 3. Kayıtlar ekranda oynatılabilir.
 4. Uygulama üzerinden toplantı planlanabilir.
 5. Sanal arka planlar oluşturulabilir.
 6. Eğitim, etkinlik ve toplantı oturumuna katılım yapılarak sunumlar yapılabilir.
 7. Google Home Hub ve Google Asistan ile eller serbest şekilde, sesli komutlar verilebilir.
 8. Takvim ya da özelleştirilebilir cihazdan sorunsuz bağlantı kurulabilir.

Webex Meetings çalışırken bir takım izinler de gerekebilir. Bunlardan bazıları aşağıda olduğu gibidir;

 1. USB depolama biriminin içeriğini okuma (fotoğraflar, medya içerikleri, dosyalar ve depolama)
 2. USB belleğinin içeriğini değiştirme ya da silme (fotoğraflar, medya içerikleri, dosyalar ve depolama)
 3. Takvim etkinliklerini ve gizli bilgileri okuma
 4. Ağ tabanlı yaklaşık konum
 5. GPS ve ağ tabanlı hassas konum
 6. Resim çekme ve video kaydetme
 7. Kablosuz bağlantıları görüntüleme

Gelişmiş özelliklere sahip olan uygulama, bu sayede başarılı toplantılar yapmanıza yardımcı olur.

webex meetings

Webex Meetings Nasıl İndirilir?

Webex Meetings dünyanın neresinde olursa olsun diğer kullanıcılar ile internet üzerinden toplantılar yapmanıza olanak tanır. Arka plandaki gürültüleri ortadan kaldırabilmesiyle oldukça kullanışlı özellikleri vardır.

Eğer siz de bunu kullanmak istiyorsanız indirmeniz gerekir. Google Play Store üzerinde yer aldığı için buraya girdikten sonra yükleyebilirsiniz. Ardından hesap oluşturabilir, girdikten sonra kişiselleştirme ayarlarını yapabilir ve toplantınızı istediğiniz zaman başlatabilirsiniz.

Webex Meetings İndir

Webex indir ücretsiz bir şekilde yapılabilmektedir. Bir hesap oluşturduktan sonra kullanılması da oldukça kolaydır. Her ne kadar market uygulamaları içinde yer alsa da bazı kullanıcılar sorunlar yaşayabilir.

Nitekim bazı kullanıcılar uygulamaya giremediklerini, yükleme butonunun çalışmadığını ya da yüklemenin sorunla karşılaştığını belirtmektedir. Bu gibi sorunlar yaşıyorsanız, platformumuz tarafından size bu imkan sağlanmaktadır.

Eğer yan tarafta bulunan indirme butonuna tıklarsanız, indirmeye başlayabilir: kurduktan ve kayıt olduktan sonra kullanabilirsiniz.

Önerilen içeriğimize göz atabilirsiniz; https://www.videoindir.org/linkedin-video-indir/