Tnt Kargo Takip

Tnt Kargo

Neden Tnt Kargo ?

 • Dünyanın her köşesinden insanlar ve şirketler arasında kargo taşımacılığı yapan Tnt Kargo, gönderilen her paketin bizler için ne kadar önemli olduğunu bildiğinden dolayı yüzlerce kolili, zarflı ve paletli paketleri hassasiyet ve özen göstererek teslim ediyor. Gönderilerinizi nereye kargolamak istiyorsanız, Tnt Kargo’ya gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Tnt Kargo müşterilerine sunduğu online hizmetleri aracılığı ile kargolarınızı anlık olarak takip edebilme imkanını da bizlere veriyor.
 • TNT Kargoda ki müşteri temsilciniz, işinizi ve sizleri tanıdığı süreden itibaren paketinizi ülke, uzaklık, kültür, lisan ve para birimi gibi öğeleri engel olarak görmeden varış noktalarına teslim edip işlerinizi genişletmenize destek olma amacında ki 58.000 Tnt Kargo çalışanı ile bağlantılı halindedir.
 • Bütün Avrupa’yı içine alan süratli kara yolu ağları ile, kargolarınızı her zaman istediğiniz zamanda sizlere ya da alıcıya teslim edilmesini ve ticaret hacminizi arttırmanız adına işinizin ihtiyaçlarına uygun olacak teslim seçenekleri sağlıyor. Her hafta 55.000’den fazla kara yolu teslimatları ile bütün Avrupa’yı birbirine bağlıyor.

Bir kargo yollamak için TNT Kargo hesabına ihtiyacınız var mı ?

Bunun için bir hesabınızın olmasına gerek yoktur. Mevcut olan çevrimiçi ödeme seçeneklerini kullanarak çevrimiçi olarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Tnt Kargo Fiyatlandırmayı Nasıl Yapıyor ?

Ücretler, paketinizin hacmine, ağırlığına, hizmet ve gönderileceği yere göre hesaplanır. Ek hizmetler için fazladan ücret alınabilir.

Tnt Kargoda paketin boyutu ve ağırlığı en fazla ne kadar olabilir ?

Tnt Kargo’nun internet sayfasında kargonuzun belirli boyutlarını girerek ve tercih ettiğiniz nakliye yöntemini seçerek her bir kargo türü için belirlenmiş maliyetleri ve fiyatları görebilirsiniz.

Standart nakliye ücretleri konusunda bilgi sahibi olmak için alıcıların, 2 kilonun altında ki ya da 2 kilo ve 4 kilo arasında ki kargolar için standart, ekonomi ve hava ile ilgili güncel fiyatları bulmak için TNT Express web sayfasını ziyaret etmeleri önerilir.

Büyük paketler, seçtiğiniz hizmete bağlı olarak ek bir fiyata tabii olacaktır. Ekonomi paketi ya da yurtiçi hizmeti seçti iseniz, 2,4 x 1,2 x 1,8 metreden daha büyük paketler için bir ücret uygulanır. Ekspress hizmeti seçtiyseniz, 1,2 x 1,2 x 1,5 metreden daha büyük paketler için ek fiyat uygulanır.

Standart olarak müşterilere sunulan TNT Kargo gönderi hizmetleri nelerdir ?

–  Nakliye hizmeti :

 • Uluslararası ekonomik Ekspress Kargo
 • Aynı gün teslim
 • Ağır sevk işlemleri

Tnt Kargo Avrupa, Afrika, Asya Pasifik, Ortadoğu ve Amerika’yı gönderilerinizin varış noktası olarak seçebilirsiniz.

23 kilogramdan daha ağır olan herhangi bir paketiniz, TNT Express tarafından “ağır paket” olarak işleme alınır.

Tnt Kargo ile Paketimi Nasıl Takip Edebilirim?

Tnt Kargo takip kodunuzu ekranda açılan “Kargo Takip Numarası” kısmına yazmanızın ardından “Kargo Sorgula” butonuna tıklayarak kargo sorgulama talebiniz tamamladıktan sonra sonuçlar açılan ekranda görüntülenir.

Tnt Kargo ile Hangi Ürünleri Kargolayabilirim ?

Tnt Kargo ile; dokümanlarınızı, elektronik cihazları, tekstil ve sağlık ürünleri, endüstriyel ürünler, araçlar ve yedek parçaların gönderimini rahatça yapabilirsiniz.

Kısıtlı ve Yasak Gönderiler Hakkında

Gönderilecek bazı ürünlerin belirlenmiş yönetmelikler ile kısıtlanması bu ürünlerin Tnt kargo ile gönderilemeyeceği anlamına gelmiyor. Bu durum, paketlerin miktarına, türüne ve varacağı noktaya bağlı bir durumdur. Çeşitli ülkeler hangi ürünlerin sınırdan geçip geçemeyeceği hakkında kendi yasalarına sahip olduğundan ötürü kısıtlanmış paket olarak sınıflandırılmış herhangi bir şeyi kargolamak istiyorsanız Tnt Kargo Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Tnt Kargo İle Nasıl İletişime Geçebilirim ?

 • Tnt Kargo’nun web sayfası, Tnt Kargoya ait olan global ekspress, lojistik ve uluslararası posta hizmetleri ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz bütün verilere ulaşabileceğiniz bir internet sayfasıdır. Tnt Kargo ile alakalı görüş ya da geri bildirimlerinizi paylaşmak isterseniz eğer, sayfada bulunan formu doldurabilirsiniz. Tnt Kargo her koşulda, her zaman yazdıklarınızı dikkate alan bir firmadır.
 • Tnt Kargo Türkiye şubelerine web sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Tnt Kargo’nun Türk Ticaret Kanunu’na Göre Bilgileri Şöyledir :
 • Ticaret sicil numarası : 238365
 • Ticaret Unvanı : TNT International Express Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi
 • İşletme Merkezi : Saray Mah. Site Yolu Sok. No : 21 – 34768 Ümraniye / İstanbul
 • Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 444 0 868

 

Diğer içeriklerimizi Videoindir.ORG sitemizin anasayfasından okuyabilirsiniz.

İligili Yazılar:

HepsiJET Kargo Takip

UPS Kargo Takip