HepsiJET Kargo Takip

HepsiJET Kargo Takip adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Firma, hepsiburada gibi büyük e-ticaret markasının öncülüğünde kurulmuş olan bir kargo firmasıdır. Sadece bu firma ile kalmayıp bir çok partnerliğe sahiptir. Bu nedenden dolayı da günümüzde git gide büyümekte olan tecrübeli bir kargo ulaştırma firmasıdır.

Hepsijet kargo kullanıcılara 7/24 hizmet sağlamaktadır. Türkiye’nin 81 iline de hizmet sağlayabilen firma 2006 yılında kurulmuştur. Kargo taşımada kalitesini her geçen gün arttıran hepsijet kargo takibi olarak da kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu yazımızda da sizlere Hepsijet Takip kolay kullanımından bahsedeceğiz.

Hepsijet Kargo Kaç Günde Gelir?

Vermiş olduğumuz siparişlerin elimize hemen ulaşmasını isteriz. Bu nedenle kargolarımızın sürekli nerede olduğunu takip ediyoruz. Aynı zamanda insanların en çok sormuş olduğu sorulardan bir tanesi de Hepsijet Kargo Kaç Günde Gelir?

HepsiJet Kargo Takip ve Sorgulama

Hepsijet gönderi takibi olarak bizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Resmi sitesinde de bu bilgilere yer vermiştir. Sipariş teslimatı için üç farklı teslimat tipi vardır. Bunlar:

 • Bugün Randevulu
 • Ertesi Gün Randevulu
 • Standart Plus
 • Kargotakip.biz site ile tüm kargoları sorgulayabilirsiniz

Bu üç seçenekten birisi ile kargonuzun ne zaman geleceğini kendiniz seçebiliyorsunuz. Daha detaylı açıklamak gerekir ise, bugün randevulu seçeneği ile bir kargo verdiğiniz zaman sizin belirlediğiniz saatte teslimat gerçekleşir. Yani bu seçenek saati sizin belirlemenizi sağlar. Ertesi gün randevulu seçeneği ise kargonuzu bugün sipariş verdiğinizde ertesi gün seçtiğiniz saatler arasında teslimat yapılır. Son olarak ise standart plus seçeneği var. Bu seçenek ise normal bir şekilde mesai saatleri içerisinde sipariş verirseniz siparişiniz ertesi gün, gün içerisinde teslim edilir.

Gönderi teslimat ve hepsijet gönderi takibi kullanıcılara hız olarak büyük olanaklar sağlamaktadır. Öyleyse kullanıcılar bu kargo firmasını rahatlıkla seçebilmektedirler.

Hepsijet Dağıtım Saatleri 

Bazı kargo firmaları sadece mesai saatleri içerisinde dağıtım yapmaktadırlar. Bu nedenle bazen sorunlarla karşılaşabiliriz. Fakat hepsijet kargo çalışma saatleri esnekliği bakımından neredeyse günün her saatinde dağıtım yapabilmektedirler. O halde aşağıda resmi veriler ile birlikte hepsijet dağıtım saatleri konusunda açıklık getirelim.

 • Pazartesi
 • Salı
 • Çarşamba
 • Perşembe
 • Cuma
 • Cumartesi

Bugün Randevulu Kargolar:

 1. Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında
 2. Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında
 3. Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.

Kargo Sorgulama – Hepsijet

Her kargo fiması gibi hepsi jet kargo sorgulama ekranı da mevcuttur. Sorgulama ekranı sayesinde hepsijet kargom nerede diye merak içerisinde kalmak zorunda olmazsınız. Kargo sorgulama ekranı sayesinde, kargo numaranızı yazarak kargonuzun anlık olarak nerede olduğunu görebilirsiniz. Böylece herhangi bir sorun olduğunda ne olduğunu da bu ekrandan görebilirsiniz. Ayrıca bunun dışında hepsiexpress kargo takip telefon numarası da 0850 252 40 04 olarak biliniyor. Buradan da dilediğiniz gibi sorgunuzu yapabilirsiniz.

HepsiJET Kargo Takip adlı yazımızın sonuna geldik. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Daha fazlası için ana sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Hepsijet Kargo Takip yapmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz: