En İyi Bilgisayar Fotoğraf Düzenleme Programları

Bilgisayar fotoğraf düzenleme programları günümüzde paralı hâle gelmiştir ve alternatiflerini bulmak oldukça zordur. Elbette en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme programı da bulunmaktadır. Eğer Windows kullanıcısıysanız ve fotoğraf düzenleme yapmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Düzenleme işlemleri gün geçtikçe zorlaşmakta ve piyasanın önde gelen uygulamaları da paralı modlara geçmektedir. Ücretsiz olarak temin edilen uygulamalar ise ya sürekli reklam göstermekte ya da kısıtlı özellikler sunmaktadır. Basit işlemler yapmak için para vererek uygulama almak istemediğinizi biliyoruz. Ayrıca tek seferlik kullanacak içinde uygulama satın almak mantıklı değildir.

Anasayfamızdan diğer yazılara ulaşabilirsiniz; Videoindir.ORG

Video İndir olarak işte bu sebeple Windows özelinde ücretsiz fotoğraf düzenleme listesi hazırlayıp alternatif uygulama listesi oluşturduk. Uygulamaların bazılarını bilgisayarınıza kurabilir bazılarını ise online olarak kullanabilirsiniz. Böylece bilgisayarınız yavaşsa veya kısa işlemler için uygulama indirmek istemiyorsanız listemiz tam size göre. Ayrıca Windows fotoğraf düzenleme uygulamaları indirmek isterseniz de boyutsal olarak sorun yaşamayacağınızı da temin ediyoruz. İşte birbirinden güzel düzenleme uygulamaları haberimizin devamında…

en i̇yi bilgisayar fotoğraf düzenleme programları nelerdir
en i̇yi bilgisayar fotoğraf düzenleme programları nelerdir

Ashampoo Photo Optimizer ile Fotoğraf Düzenleme

Ashampoo birden fazla fotoğraf, görüntü ya da resimleri hızlı bir şekilde işleyebiliyor. Aynı zamanda fotoğraf düzenleme içinde kullanılabiliyor. Ara yüzü oldukça sade ve düzenli ayarlanmıştır. Filtre seçeneği çok fazladır. Benzer işlemleri tekrarlayabilmek için geçmiş kaydı da tutmaktadır. Kullanılan filtreleri veya logoları kaydeder. Siz istediğinizde tek bir tıklama ile eski ayarlarınızı geri yükleyebilirsiniz. Bu özellikleri ve daha fazlası için en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme programı listemizin başında yer almaktadır.

PhotoWorks ile Kolay ve Akıllı Optimizasyon Ayarları

PhotoWorks yapay zekaya sahip yeni nesil bir fotoğraf düzenleme aracıdır. Diğer uygulamalarda olduğu gibi katman oluşturma, mod seçimi ve katmanları birleştirme işlemlerinden sizleri kurtarıyor. Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Böylece zamandan tasarruf sağlayabilir ve işlemlerinizi oldukça hızlı tamamlayabilirsiniz. İçerisindeki yapay zekâ ile birkaç tıklama ile istediğiniz kadar fotoğrafı düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

Canva ile Online Çalışmalar Yapabilir ve Profesyonel Editler Çıkarabilirsiniz

Canva, Photoshop benzeri bir işleyişe sahiptir. İçerisinde çeşitli katman ve şablonlar barındırmaktadır. Ancak bu katmanlar diğer programlarda olduğu gibi karma karışık değildir. Basit bir ara yüze yüklenmiş bu programı isterseniz online kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirmeden çeşitli işlemleri başarıyla yapabilirsiniz. Günümüzde popülerliği giderek artmaktadır. Android ve IOS işletim sistemlerine başarıyla kurup telefonunuzdan bile bu özellikleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda depolama sistemi olarak da kullanabilir ve resimlerinizi güvenle saklayabilirsiniz.