Aramex Kargo Takip

Aramex Kargo Takip Nasıl Yapılır ? Aramex Kargo Takip, 1982 yılında Dubai’de kurulan ve yalnızca kurye hizmeti değil, aynı zamanda çok uluslu bir lojistik, teslimat şirketidir.Aramex Kargo ; ürünlerin zamanında teslimatı için kara, deniz ve hava yolu ile kargo hizmeti sunuyor. Kargo hizmetine ek olarak Aramex Kargo Takip, İhracat Ekspres, Öncelikli Ekspres, Ekonomik Ekspres, İthalat Ekspres, Öncelikli İthalat Ekspres ve Yurtiçi Ekspres hizmeti de sunuyor.

Aramex Kargo hangi paket teslimat hizmetlerini sunuyor?

Yurtiçi Ekspres:

Paket teslimatı:

Müşterilerine iş ihtiyaçlarını karşılayacak çok fazla özel çözüm sunduğu gibi, bulundukları ülkelerin büyük şehirlerinde acil olan yurt içi paketler için de bir sonraki iş günü ve aynı gün kapıdan kapıya teslimat seçenekleri sunuyor. Aramex Kargo paketleriniz için her zaman bir teslimat belgesi de düzenliyor.

Paket toplama:

Paket Teslim Alma hizmeti; çek, belge ve paketlerin tedarikçilerinizden teslim alındıktan sonra kapınıza kadar getirilmesinden dolayı kullanışlı bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

İhracat Ekspresi:

Öncelikli Express:

Aramex Kargo kargonuz için olabildiğince en hızlı teslimatı sağlamak için daha pahalı fakat daha hızlı teslimat hizmeti sunuyor.

Ekonomik Ekspres:

Aramex Kargo, acil olmayan ve ağır paketlerinize yönelik, Öncelikli Ekspres’e göre daha uygun fiyatlar sunarak tüm dünyaya gönderim yapmanıza olanak tanır.

İthalat Ekspres

Aramex, iş ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz üzere belirli bir zamanda teslim edilmesi gereken belge ve paketlerinizi dünyanın her tarafında kapıdan kapıya ulaştırarak küresel bir çözüm sunuyor.

Teslimat Kaç Gün Sürer?

Bu, teslimat için tercih ettiğiniz seçeneğe bağlı olarak 24 saat içinde kapıdan kapıya kargo gönderimi yapabilir.

 

 

Aramex hizmetleri için hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

Mevcut olan 3 uygun ödeme şeklini kullanabilirsiniz:

  1. Planlanmış çevrimiçi alımlar için peşin ödeme yapabilir,
  2. Aramex’in herhangi bir satış noktasını ziyaret edebilir ve kredi kartı (MasterCard ya da Visa) ile ödeme yapabilirsiniz veya;
  3. Aramex hesabı olan kurumsal müşteriler için Aylık Faturalar Sistemimiz aracılığıyla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aramex hafta sonları teslimat yapıyor mu?

Aramex kargonun, hafta sonları da teslim ediyor oluşu en önemli ve mükemmel özelliğidir. Aramex nakliye, hafta sonları da çalışıyor. Aramex’te, siparişlerinizin teslimini hafta sonlarına da rezervasyon yapabilir ve paketinizi ailelerinize, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize istediğiniz zaman gönderebilirsiniz. Aramex lojistik hizmetlerini kullanarak dünyanın her yerine sadece 24 saatte paketinizi teslim alabilirsiniz.

Teslimatta Nakit Ödeme

Aramex isteğiniz doğrultusunda dilediğiniz ürünü teslim ederek, alıcının ödediği ücreti tahsil eder ve ardından ödemeyi size aktarma özelliğini sunuyor.

İade Hizmeti

Aramex, belgelerinizi imzalatmak ya da onarım ve iade gerektiren ürünler göndermek için iade hizmeti sunarak ideal bir çözüm sunuyor.

anasayfamıza gitmek için Kargo Takip

Bir önceki yazımıza gitmek için:    HepsiJET Kargo Takip

önerilen yazı:  videoindir.org/linkedin-video-indir/