Android ve iPhone için En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Nelerdir?

Video İndir olarak sizler için Android ve iPhone telefonlar için en iyi fotoğraf düzenleme programlarını liste haline getirdik. Uygulamalar çeşitli özellikleri ile birbiri ile yarışsa da piyasa da bulunabileceklerinin en iyisi.. Sizde haberimizi okuyarak bu uygulamalar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
Cep telefonu ile güzel fotoğraf çekme programı günümüzde oldukça popüler bir konuma gelmiştir. Yalnızca özgün filtre değil aynı zamanda yazılımlar ile de göz doldurmaktadır. Buna ilaveten yazılımları sizlerin daha net fotoğraflar çekmesine de olanak tanımaktadır. Bu sebeple yazımızı okuduğunuzda cep telefonu fotoğraf uygulamaları üzerine bilmediğiniz bir şey kalmayacak.

En İyi Cep Telefonu Fotoğraf Uygulamaları Listesi

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı telefon modelleriyle kamera parametreleri de üst noktaya çıkmıştır. Telefonlara eklenen yapay zekâ sistemiyle birlikte artık telefonlarda fotoğraf makineleri kadar iyi fotoğraf çıkarabilmektedir. Bunun yanı sıra kameraların ne kadar iyi olursa olsun yazılımsal desteğe de ihtiyaç duyulmaktadır. Ve bu sebeple fotoğraf düzenleme uygulamaları da kendilerini geliştirmektedir. Telefon ne kadar iyi olursa olsun programların da gelişmesi ortaya çıkan resimleri daha da güzelleştirmeye olanak tanımaktadır. İşte bu sebeple sizler için hazırladığımız listemizde bulacağınız en iyi fotoğraf düzenleme programları şunlardır:

Focos – IOS işletim sisteminde kullanılabilir. Öne çıkan özelliği bokeh efekti uygulayabilmesi.
Prisma – Android ve IOS işletim sisteminde kullanılır. Çeşitli modern sanat efektlerini içerisinde barındırır.
PicsArt – Android ve IOS işletim sisteminde kullanılır. Ücretsiz bir şekilde çeşitli özgün filtreler sunar.
Adobe Photoshop Lightroom CC – Android ve IOS işletim sisteminde kullanılır. Masaüstünde de kullanılır ayrıca kütüphane oluşturma özelliği vardır.
Photo Editör Pro – Android ve IOS işletim sisteminde kullanılabilir. Çekilen resimler sosyal medya hesaplarına profesyonel çekim moduyla yüklenebilir.

Focos ile Bokeh Efekti Verin

Uygulama geliştiricisi cep telefonu ile güzel fotoğraf çekme programı konusunda işi biraz ileriye götürmüş. Bokeh efekti ile tek kameralı telefonlara fotoğraf düzenleme şansı vermiştir. Ayrıca portre modu olmayan telefonlara arkası bulanık kısmi portreli resim çekebilmesine olanak sağlamıştır. Buna ilaveten eski resimlerinize de bokeh efekti uygulayabilirsiniz.

Prisma ile Fotoğraf Düzenleme – Ücretsiz Çeşitli Fotoğraf Efektleri

Prisma fotoğraf düzenleme diğer uygulamaların aksine çok fazla fotoğraf efekti barındırmaktadır. Ücretli versiyonu bulunsa da ücretsiz haliyle bile pek çok işinizi fazlasıyla görebilmektedir. Ayrıca modern sanat filtreleri ekleyebilir ve hızlıca paylaşabilirsiniz. Uygulama kendi içerisinde çok hızlı işlem görmesiyle tercih edilmektedir. Her geçen gün kullanıcı sayısı artmakta ve sürekli güncelleme almaktadır.

PicsArt İster Ücretli İster Ücretsiz Versiyon ile Resim Remiksleme

PicsArt fotoğraf düzenleme, ücretsiz moduyla bile çok fazla özgün filtreyi bünyesinde barındırmaktadır. Aynı zamanda resim remikslemeyi Türkiye’de sağlayan ilk ve tek uygulamadır. Android ve IOS telefonunuza başarı ile kurulabilen bu uygulama Photoshop konusunda da oldukça iyidir. Katman işlemlerinizi çok hızlı işleyebilecek yapay zekaya sahiptir.

Adobe Photoshop Lightroom CC ile Tüm Özellikler Elinizin Altında

Uygulama kendi içerisinde pek çok özellik barındırmaktadır. Bunların içerisinde fotoğraf düzenleyici, klasik düzenleme ve ek sıçrama fonksiyonu gibi pek çok işlevi vardır. Ayrıca fotoğraflarınızdaki hataları uygulama ile giderebilir ve performans iyileştirme işlemi yapabilirsiniz.

Photo Editör Pro ile Özgürlüğe Uçabilirsiniz

Photo Editör Pro, uygulama içerisinde neredeyse kısıtlama olmadan işlev görmektedir. Pek çok efekt seçeneği bulunurken sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Aynı zamanda fotoğraflarınızı da küçük çapta Photoshop yapmanıza olanak sağlamaktadır. Basit ve sade ara yüzü sayesinde bir uçurtma misali özgürlüğe uçabilir ve istediğiniz gibi tasarım yapabilirsiniz.

 

ilgili makale:  videoindir.org/en-iyi-5-ucretsiz-fotograf-duzenleme-programlari/